Mecze Realu i Barcelony to główne tematy na środowych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

„Bernabéu czeka na niego” – Real podejmie Las Palmas na własnym boisku i jest skoncentrowany, by utrzymać pozycję lidera. Isco, który jest w wielkiej formie, ma wyjść w wyjściowej jedenastce po odegraniu kluczowej roli w remontadzie przeciwko Villarrealowi. Królewscy nie chcą stracić punktów w domu.
Fernando Roig: „Villarreal w pełni wierzy w prawość sędziów. Nigdy nie sądziliśmy inaczej. Jednak nie uważam, że należy wręczać prezenty arbitrom po meczach”. Tana: „Spróbujemy napsuć krwi Realowi swoją dobrą grą”. Jesé: „Gdyby nie kontuzja, byłbym niepodważalnym graczem pierwszego składu w Realu Madryt. Barça może odrobić straty z PSG? Będzie bardzo trudno, zdolnym do takich remontad jest Real”.
Eibar kontynuuje swoje marzenie o grze w europejskich pucharach. Oblak wyleczył się na czas, by obronić Trofeo Zamora. Barcelona chce wygrać i przekonać do siebie Camp Nou.

„W głowie mam myśl o powrocie do Realu” – Jesé wraca na Bernabéu w roli gwiazdy Las Palmas. Zidane daje odpocząć Casemiro, a Isco ma zagrać od początku.
Luis Enrique: „Czuję się doskonale” – trener ironicznie odpowiedział na pytanie o swoje samopoczucie i ominął temat arbitrów. Pedro León wyrównał w 92. minucie. Sanabria zwieńczył remontadę Betisu. Mangala przedłużył „efekt Voro”. Moyà przedłuży kontrakt o jeden sezon. Bramkarz ma szansę zostać jeszcze dłużej, jeśli zrealizuje odpowiednie cele. Villarreal prosi o wybaczenie Gila Manzano. McLaren nie zrobił więcej niż trzy okrążenia. Mają problem, który nie pozwala na regularną jazdę.

„Torba albo liga” – Mundo Deportivo stosuje grę słów, która nawiązuje do ostatniej debaty o wręczaniu torebek z prezentami dla arbitrów i tego, że w razie porażki Barcelona może pójść z torbami i pożegnać się z marzeniami o mistrzostwie. Po skandalu z Villarrealem Barça ma kolejną szansę zaatakować pozycję lidera Realu. Można spodziewać się tego, że Lucho przeprowadzi rotacje, a wygrana pozwoli wywrzeć presję na Los Blancos. Camp Nou będzie próbował podbić Lacina Traoré, którego gazeta nazywa najwyższym „dachem” w historii ligi, ponieważ Iworyjczyk mierzy 203 cm wzrostu.
Wygrane Betisu i Valencii, a Eibar uratował się na Anoecie. Mel został nowym trenerem Deportvio do końca sezonu. Valverde, Contador i Frooma wystartują w Wyścigu Dookoła Katalonii. Juventus odrobił straty w meczu z Napoli dzięki dwóm karnym z kapelusza. McLaren z deszczu pod rynnę: tym razem nawalił silnik. Vandoorne też nie mógł przetestować nowego bolidu, a Alonso spróbuje dziś ponownie.

„Czuję się doskonale!” – Luis Enrique stanowczo zareagował na wątpliwości dotyczące jego stanu psychicznego. Barça podejmie Sporting w meczu naznaczonym przez rotacje w obu zespołach.
Zidane wbija szpilkę Barcelonie. Espanyol zmierzy się z bezpośrednim rywalem w walce o europejskie puchary. Koszmar McLarena. Bolid znów miał problemy podczas testów na Montmeló.
Komentarze (43)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się