Świetny moment Realu i skargi Barcelony na sędziów to główne tematy na sobotnich okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

„Złote dni” – MARCA stwierdza, że lider wraca do ligi w jednym ze swoich najlepszych momentów. Dzisiaj Królewscy mogą wyrównać rekord Barcelony i zanotować 39. mecz z rzędu bez porażki. Do gry wraca też Cristiano, który pokaże kibicom Złotą Piłkę. Do tego dwie inne wiadomości: Zidane nie chce euforii i przypomina piłkarzom, że ciągle niczego nie wygrali; koszykarze Realu zanotowali wielki występ przeciwko CSKA.
Poza tym w sekcjach na dole: Atleti z Torresem w składzie zagra z Eibarem, który jeszcze nie przegrał z żadnym z gigantów; ligowy terminarz; Chapecoense wróci do gry 21 stycznia, a ocalały w katastrofie Neto rozmawiał już ze swoimi nowymi kolegami; przez Puchar Narodów Afryki aż 18 zawodników przez miesiąc nie zagra w La Lidze.

„Z Cristiano po rekord” – AS informuje, że jeśli Real nie przegra, to wyrówna rekord 39 meczów bez porażki, który zanotowała Barcelona Luisa Enrique. Na dole wypowiedzi trenerów: Zidane stwierdził, że Ronaldo przekazuje szatni ogromną energię i jest liderem, a Alcaraz powiedział, że jego ekipa nie zrezygnuje z gry piłką.
Na górze 5 lat od debiutu Simeone na ławce Atleti, które zostanie uczczone starciem z Eibarem, a w sekcjach na boku: błąd Sidneia dał remis Espanyolowi w starciu z Deportivo; ligowy terminarz; sędziowie postawią Piqué przed Komitetem; bramkarz Aginagalde był gwiazdą meczu szczypiornistów z Polakami; Real i Llull pokazali siłę w spotkaniu z CSKA, wygrywając 10 punktami.

„Skandal” – Mundo Deportivo ocenia, że krzywdy, jakich ostatnio Barcelona doznała przez sędziów, zasługują na wysoką karę. Piłkarze Blaugrany w przerwie meczu z Athletikiem powiedzieli Borbalánowi, co o tym myślą. Komitet Sędziów zdecyduje, czy wypowiedzi Piqué zasługują na karę. Dwie informacje na czerwonych paskach: na dole Barcelona ma nadzieję, że sędzia rozgrywek zawiesi Aduriza za jego agresję na Umtitim; na górze Neymar był liderem na San Mamés. Na samej górze do tego wzmianka, że Luis Enrique i piłkarze mieli już spotkanie w sprawie pucharowej remontady.
W lewym górnym rogu transfery Zazy do Valencii i Joveticia do Sevilli, a w sekcjach na dole kolejno: Espanyolowi uciekło zwycięstwo nad Deportivo; City i Pep zbili West Ham w Pucharze Anglii manitą; Nani Roma to największa nadzieja Hiszpanów na triumf w Dakarze po wycofaniu się Carlosa Sainza.

„Oburzenie” – Sport informuje, że sędziowanie Borbalána na San Mamés i Lahoza na Bernabéu podgrzało nastroje w Barcelonie. Zawodnicy są zmęczeni złym traktowaniem przez arbitrów i oczekują, że sytuacja poprawi się po ostatnim skandalu.
W sekcjach na dole": wszystko wskazuje na to, że przeciwko Villarrealowi odpocznie Rakitić, a za niego wskoczy Denis Suárez; Zidane odzyskuje Cristiano na mecz z Granadą; Espanyol zremisował z Deportivo, chociaż mógł wygrać. Na górze relacja z Dakaru, gdzie Roma powoli wraca do czołówki.
Komentarze (40)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się