REKLAMA
REKLAMA

Laso: Nie widziałem sędziów w tym meczu

Trener po porażce w Belgradzie
REKLAMA
REKLAMA

Real Madryt nie poradził sobie w kolejnym meczu wyjazdowym, tym razem w Belgradzie. Pablo Laso skomentował przegrany pojedynek koszykarzy z Crveną zvezdą, a także kontrowersyjne decyzje sędziów.

– Pragnę pogratulować Crvenie zvezdzie zwycięstwa. Kontrolowali przebieg meczu i zasłużyli na triumf. Byli silniejsi, zagrali bardziej fizycznie od nas i nie pozwolili nam wrócić do gry – stwierdził Laso.

– Crvena zvezda zagrała bardzo dobrze w obronie. Byliśmy świadomi trudności gry w tej hali. Przeciwnicy zagrali z dużą energią, a my nie potrafiliśmy złapać rytmu. Jeżeli chodzi o sędziów, nie widziałem ich. Byli tam, ale ja ich nie widziałem.

– Myślę, że Luka Dončić ma się dobrze. Zwichnął kostkę i przywrócenie go na parkiet byłoby ryzykowne. Zobaczymy w najbliższych dniach, ale myślę, że nie jest to nic groźnego, jedynie zwichnięcie.

– Jest to pierwszy sezon, gdy gramy z tego typu terminarzem. Wiemy, że będzie trudno dla wszystkich zespołów. Rozumiemy tę trudność, ale jednocześnie oglądamy znakomite mecze, ponieważ gramy przeciwko najlepszym europejskim drużynom. Nie czułbym się jednakowo, gdybyśmy nie zagrali przeciwko Crvenie zvezdzie, podobnie oni nie czuliby się tak samo, gdyby nie zagrali przeciwko Realowi Madryt.

Ostatnie aktualności

Jesé wraca

Al-Khelaïfi przyznaje się do transferowego błędu

33
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

REKLAMA