Masatada Ishii, trener Kashimy, po finałowym meczu z Realem Madryt miał trochę żalu do sędziego. Przedstawiamy wypowiedzi szkoleniowca rywali.
– Stworzyliśmy Realowi problemy, ale takie mecze rozstrzygają małe różnice, różne decyzje piłkarzy czy trenerów. My od początku byliśmy odważni i graliśmy na maksa. Niestety sędzia w jednym momencie nie był wystarczająco odważny. Uważam, że jest to żenujące. Czy chodzi o akcję Ramosa? Nie chcę tego dalej komentować.
– Podkreślam zasługi mojej ekipy. Nasza cała liga szybko wchodzi na światowy poziom. Moim zdaniem to też wielka motywacja dla innych małych klubów na świecie. Nasze nastawienie było wspaniałe, chociaż pod koniec brakowało nam siły fizycznej, nie widzieliśmy wtedy odpowiedniego poziomu. Po golu Ronaldo na 2:2 było nam bardzo trudno.
Ishii: Sędzia nie był wystarczająco odważny
Komentarz trenera rywali
REKLAMA
Komentarze (15)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się