REKLAMA
REKLAMA

Juventus ruszy po Isco, Modricia i Kroosa?

Dziennik Tuttosport wysyła ostrzeżenie
REKLAMA
REKLAMA

Wydaje się, że Juventus szybko podłapał słowa Isco, który w rozmowie z radiem COPE przyznał, że jeśli nie będzie otrzymywał szans w Realu Madryt, to poszuka innego klubu. Turyńczycy zawsze przejawiali zainteresowanie pomocnikiem Królewskich i teraz mogą wykorzystać sytuację – donosi Tuttosport.

Włoski dziennik informuje na okładce czwartkowego wydania, że Isco znajduje się na czele listy życzeń Starej Damy, jeśli zdecyduje się na opuszczenie stolicy Hiszpanii. Giuseppe Marotta jest w stanie powtórzyć operację z minionego lata, kiedy to zapłacił za Gonzalo Higuaína 90 milionów euro.

Tuttosport podaje ponadto, że na orbicie zainteresowań mistrzów Włoch znajdują się Luka Modrić, Toni Kroos i Ivan Rakitić.

Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania

Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.

  • Aktualności+
  • Bez reklam
  • Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+ od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

REKLAMA