REKLAMA
REKLAMA

Carvajal: Zasłużyliśmy na wygranie tych czterech meczów

Pomeczowe słowa Hiszpana
REKLAMA
REKLAMA

Dani Carvajal zatrzymał się w strefie mieszanej po meczu z Eibarem. Przedstawiamy wypowiedzi obrońcy Realu Madryt.

– Oceniając te cztery mecze, moim zdaniem w żadnym nie zasłużyliśmy na porażkę, a nawet na remis. Uważam, że z powodu okazji zasługiwaliśmy na wygranie wszystkich czterech spotkań. Jasne jest, że brakuje nam tej iskierki w ostatniej ćwiartce boiska. Mamy też wiele strat w ostatnich podaniach. Zostaje jednak daleko do końca i wrócimy do wygrywania.

– Uważam, że byliśmy lepsi w tych wszystkich meczach i po prostu zostaje to samą statystyką. Zwycięstwo przyjdzie. Drużyna wierzy, że sytuacja się odwróci i wrócimy do seryjnego wygrywania po przerwie na reprezentacje.

– Najgorsze odczucia po Eibarze? Pewnie dlatego, że to czwarty remis z rzędu. Jest coraz większy strach przed kolejnym potknięciem, ale w drugiej połowie znowu byliśmy lepiej, atakowaliśmy bramkę rywala, a Eibaru praktycznie nie było na naszej połowie. Taki jest futbol, trzeba to odwrócić i skupić się na Betisie.

– To prawda, jesteśmy w okresie, gdzie pół okazji rywala to dla nas stracony gol. Trzeba to zmienić, poprawić błędy. Chodzi o dojście do maja na jak najwyższej pozycji.

– Casemiro i Modrić? To są dla nas kluczowi gracze, widać ich brak, ale mamy też Isco, Mateo czy Jamesa. Mamy szeroką kadrę i możemy dobrze ich zastępować.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

REKLAMA