REKLAMA
REKLAMA

Carvajal: Sędziowanie nie było dobre

Obrońca ocenia występ przeciwko Villarrealowi
REKLAMA
REKLAMA

Po remisie z Villarrealem z mediami w strefie mieszanej rozmawiał Dani Carvajal. Hiszpan pod koniec pierwszej połowy zmienił kontuzjowanego Marcelo. Obrońca wypowiadał się między innymi o sędziowaniu.

– Uważam, że zagraliśmy bez wyrazu pierwszą połowę i oddaliśmy pole przeciwnikowi. W drugiej połowie robiliśmy, wszystko, co w naszej mocy, ale nie udało się. Jeśli cały sezon będziemy grać tak, jak w drugiej części, to trudno będzie nam stracić punkty.

– Zmiana? Gdy tylko zobaczyłem schodzącego Marcelo, od razu się ruszyłem. Byłem w rytmie meczowym.

– Sędziowanie nie było dobre, szczególnie w doliczonym czasie gry. Oni zabierali bardzo dużo czasu, można było doliczyć więcej niż trzy minuty. To żadna wymówka, ale w sędziowaniu nie było dziś nic dobrego. W sobotę gramy kolejny mecz. Musimy nadal być skoncentrowani i gotowi na nowe spotkanie.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

REKLAMA