Trener Realu jest bardzo zadowolony z nowego nabytku Królewskich.
-Czy jest szansa że Gravesen zagra w najbliższym meczu?
-Na pewno nie zagra w wyjściowej jedenastce i raczej nie wejdzie z ławki. Dopiero wczoraj do nas dołączył i wziął udział w jednym treningu. Trzeba trochę poczekać.
-Jak zaprezentował się na pierwszym treningu?
-Przede wszystkim Thomas to dla mnie tytan pracy, to jego zdecydowanie wybijająca się cecha. Spodobało mi się także to, że jest gotów grać na każdej pozycji na jakiej będę go potrzebować. Jego chęć do gry zespołowej jest ogromna. Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony.
-A jak się czują kontuzjowani?
-Raul i Ronaldo są zdrowi i będą grać. Owen i Portillo zasiądą na ławce rezerwowych. Zamiast Gutiego zagra Solari. Wystąpi także Helguera który doszedł do siebie w ciągu ostatniego tygodnia. Zagraja także Samuel i Salgado którym skończyła sie kara za kartki.
-Czy przewidywane są jeszcze wzmocnienia po nabyciu Gravesena?
-To wewnętrzna sprawa klubu, dlatego nie będę się na ten temat wypowiadał. Gdy są przeprowadzane transfery, informujemy o tym.
Luxemburgo: Podziwiam umiejetności Gravesena
Trener Realu jest bardzo zadowolony z nowego nabytku Królewskich
REKLAMA
Komentarze (14)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się