REKLAMA
REKLAMA

Mariano blisko wypożyczenia

Beniaminek pozyska canterano?
REKLAMA
REKLAMA

Mariano Díaz jest blisko opuszczenia Realu Madryt i dołączenia do drużyny CD Leganés. Napastnikiem interesowały się takie kluby jak Málaga, Porto, Villarreal czy Deportivo Alavés. Ekipa spod Madrytu zgodziła się jednak na ważny warunek, jaki stawiali Królewscy. Chodzi o klauzulę ewentualnego powrotu do klubu już zimą przyszłego roku.

Takie same zapisy są w kontraktach Diego Llorente z Málagą czy Marcosa Llorente z Alavés. Możliwość powrotu do Madrytu miał też zapisaną w kontrakcie Marco Asensio. Istotnym argumentem jest też bliskość nowego otoczenia napastnika. Dzięki temu wysłannicy Królewskich mieliby blisko, by monitorować jego rozwój.

Innym piłkarzem, który wciąż czeka na rozwiązanie swojej sytuacji jest Martin Ødegaard. Od kilku dni mówi się o tym, że zostanie wypożyczony do Rennes. Christian Gourcuff, trener ósmej drużyny ubiegłego sezonu Ligue 1, zdążył już nawet powiedzieć: „Bardzo nam pomoże”.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

REKLAMA