REKLAMA
REKLAMA

Casilla: Gra w takim spotkaniu to marzenie

Kilka słów od bramkarza w rozmowie dla sponsora klubu
REKLAMA
REKLAMA

Kiko Casilla, który przeciwko Sevilli ma wystąpić w pierwszym składzie, został wytypowany do przedmeczowej rozmowy nagranej dla sponsora Królewskich, browaru Mahou. Przedstawiamy wypowiedzi Hiszpana.

– Przygotowania zawsze są ciężkie, ale są bardzo potrzebne, żeby odpowiednio podejść do sezonu. Wykonaliśmy dobrą pracę, a przygotowanie fizyczne było optymalne. Sądzę, że jesteśmy w dobrym miejscu.

– Rozpoczęcie sezonu wygraną w Superpucharze Europy daje ci ten plus do optymizmu i nastawienia, które mogą przydać się w trakcie roku. Real Madryt musi wygrywać we wszystkim, w czym występuje. W tym sezonie czeka nas sporo różnych rozgrywek, ale powalczymy we wszystkich. Będzie trudno, ale trzeba próbować.

– Gra w takim spotkaniu to marzenie. Mam szczęście być wychowankiem Realu Madryt i pamiętam moment, gdy dołączyłem do klubu w wieku 14 lat i zatrzymałem się przy Bernabéu. Powiedziałem sobie wtedy, że chcę kiedyś tutaj zagrać. Miałem zaszczyt to zrobić, a teraz będę mógł wystąpić w ważnym europejskim starciu, w finale. To jest moje marzenie od małego.

– Zawsze gdy w rozgrywkach europejskich widzisz hiszpańskie drużyny, to wiesz, że La Liga cieszy się dobrym zdrowiem i oby było tak przez wiele lat. Reprezentacja też dokonała swojego, wygrywając mistrzostwa Europy czy świata.

- Wszyscy wiedzą, jakim piłkarzem był Zidane. Był najlepszy na świecie. Miałem to szczęście, że trenowałem z nim, gdy byłem canterano. Podarował mi nawet wtedy swoje buty! Teraz jako trener próbuje mieć swoją filozofię i radzi sobie świetnie. W poprzednim sezonie pokazał, co może robić, a w tym chce więcej i będzie wymagać dużo więcej także od nas.

– Morata wyjechał do trudnej ligi i musiał ciężko pracować, by wrócić. Sądzę, że poradził sobie doskonale i teraz wniesie dużo do naszej ekipy.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

REKLAMA