REKLAMA
REKLAMA

Zidane sprowadzi Pintusa?

Włoch wzmocni szeregi drużyny?
REKLAMA
REKLAMA

Zinédine Zidane ma obsesje na punkcie przygotowania fizycznego drużyny. Francuz wykonał świetna pracę z zespołem, gdy został w styczniu pierwszym trenerem drużyny. Zizou odbudował formę piłkarzy, która wydawała się być w opłakanym stanie. Teraz chce, by jego piłkarze byli przygotowania jeszcze lepiej i dlatego chciałby sprowadzić do klubu Antonio Pintusa.

Foot Mercato donosi, że Zizou podjął już próby, by Włoch dołączył do jego sztabu szkoleniowego. Pintus pracuje obecnie w Olympique'u Lyon, ale jego kariera jest bardzo bogata w liczbę klubów, w których był zatrudniony. W przeszłości był związany z Monaco, West Hamem, Olympique'em Marsylia czy Palermo. Najdłużej zabawił jednak w Juventusie, gdzie pomagał zawodnikom w latach 1991-1998 i właśnie stamtąd znają się obaj panowie, co ma być kluczem do sprowadzenia Pintusa do Valdebebas.

Zidane nie chce pozbywać się nikogo z obecnego sztabu szkoleniowego, ponieważ ufa ludziom, którzy pomogli mu zdobyć Undécimę i odegrali kluczową rolę w przygotowaniu graczy na ostatnie kolejki ligowe. Pintus miałby zostać dodatkowym członkiem sztabu i pracować z drużyną już podczas pretemporady za Oceanem.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

REKLAMA