REKLAMA
REKLAMA

Alcazar: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Trener Racingu Santander uważa, iż jego drużyna zaprezentowała się wczoraj lepiej od Realu...
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj, po niezwykle dramatycznym meczu, Racing Santander przegrał z Realem Madryt 2:3 po golu Zidane'a strzelonym w 92 minucie. Trener gospodarzy, Lucas Alcazar (na zdjęciu), uważa, iż jego drużyna nie zasłużyła na porażkę. – Racing grał bardzo dobrze, miał wiele okazji, by zdobyć gola i zasłużył na zwycięstwo – mówi opiekun Racingu. To, co jest najgorsze w tej porażce dla Alcazara, to oczywiście fakt, iż decydujące uderzenie zadali Królewscy już w doliczonym czasie gry. Ponadto uważa on, iż gra Blancos była chaotyczna w przeciwieństwie do tego, co pokazała jego drużyna.
– To normalne, że odczuwamy zniechęcenie – kończy – ale będziemy kontynuować to, co zaczęliśmy, bo zwycięstwa muszą nadejść.

(fot. as.com)

Ostatnie aktualności

Real Madryt B - Arteixo 1:0

Dzięki kapitalnej bramce Soldado Real B zakończy ten rok jako lider grupy 1 Segunda Division B...

15

Niepewna posada?

Jak długo trenerem pozostanie jeszcze Garcia Remon? Sacchi już negocjuje z Perezem.

29
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

REKLAMA