Real Madryt znowu musi zapłacić za zachowanie swoich kibiców. Tym razem podczas meczu z Bayerem Leverkusen. Królewscy muszą uiścić karę w wysokości 9780 Euro za rasistowskie obelgi pod adresem czarnoskórych piłkarzy naszych rywali w Lidze Mistrzów.
Władze Królewskich zdecydowały się na apelację w tej sprawie. Nie jest to niestety pierwsza tego typu sytuacja. Niedawno głośno było o podobnych wybrykach podczas spotkania towarzyskiego pomiędzy Hiszpanią i Anglią. Tamten mecz również został rozegrany na stadionie Santiago Bernabeu.
UEFA karze Real
Real Madryt znowu musi zapłacić za zachowanie swoich kibiców
REKLAMA
Komentarze (13)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się