REKLAMA
REKLAMA

Pellegrini: Nie będzie dodatkowej motywacji

Trener City o meczach z Realem
REKLAMA
REKLAMA

Menedżer Manchesteru City, Manuel Pellegrini, skomentował dzisiejsze losowanie fazy półfinałowej Ligi Mistrzów. Chilijczyk zaznacza, że wbrew obiegowej opinii dwumecz z Realem Madryt nie będzie dla niego okazją do zemsty za wyrzucenie z hiszpańskiego klubu. Jego zdaniem gra na tym etapie rozgrywek jest już wystarczająco motywująca.

– Nie ma dodatkowej motywacji, tą jest już gra w półfinale Ligi Mistrzów. To trudne losowanie. Nie miało znaczenia z kim z tej trójki musielibyśmy zagrać, bo i tak miało być trudno. Mamy takie same szanse na przejście i liczymy, że zagramy dobry mecz przeciw wielkiemu zespołowi.

– Zawszę preferuję granie rewanżu u siebie. Nie jest to najważniejsza rzecz, ale jeśli mielibyście mnie o to spytać, to przede wszystkim wolałbym grać u siebie.

– W Realu Madryt wiedzą, że każdego roku muszą zdobywać tytuły i walczyć we wszystkich rozgrywkach. Na tę chwilę grają w półfinale Ligi Mistrzów i wciąż mają szanse w lidze, tak więc jak zawsze są zespołem, który walczy o wszystko.

Ostatnie aktualności

Kadra Getafe

Poważne osłabienia w zespole Esnáidera

3
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

REKLAMA