REKLAMA
REKLAMA

Pepe: Ręczę za remontadę

Portugalczyk po porażce w Wolfsburgu
REKLAMA
REKLAMA

Po przegranym 0:2 pierwszym meczu 1/4 Ligi Mistrzów z Wolfsburgiem z dziennikarzem telewizji beIN Sports rozmawiał Pepe. Poniżej prezentujemy wypowiedzi Portugalczyka.

– Przykro jest przegrać mecz w taki sposób, jak przegraliśmy. Musimy odrobić straty. Zagraliśmy źle przez 20 minuty, mieliśmy swoje okazje i ich nie wykorzystaliśmy. Gratuluję przeciwnikowi za pierwszą połowę. W takich rozgrywkach jak Liga Mistrzów płaci się za to wysoką cenę.

– Wiedzieliśmy, że oni nastawią się na kontry. Po rzucie karnym musieliśmy się przegrupować, ale chcieliśmy strzelić gola. Dwumecz jest otwarty. Ręczę za kolegów, że odrobimy straty.

– Spuściliśmy z tonu na 20 minut i to złożyło się z ich bramkami. To doskonały przykład, że w takich rozgrywkach jak Liga Mistrzów płaci się za błędy. Mamy rewanż i postaramy się to naprawić.

– Czy drużyna pogubiła się w obronie? Wszędzie, nie tylko w obronie. Jesteśmy zespołem. Razem wygrywamy i przegrywamy. Wzywamy kibiców, by byli z nami i damy z siebie wszystko, by odrobić straty.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

REKLAMA