Menu
/ RealMadryt.pl

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Wygrana Realu i remis Barcelony to główne tematy na poniedziałkowych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Trzy tygrysy i jedna pantera” – Real Madryt odpala przed Klasykiem. Piłkarze Zidane'a błyszczeli w pierwszej połowie i strzelali w drugiej. Do siatki trafiło BBC i Jesé. Keylor bronił wszystko, łącznie z karnym.

„Nędzne sędziowanie” – Villarreal doprowadził do remisu, mimo że przegrywał do przerwy 0:2 po nietrafnej decyzji sędziego Sáncheza Martíneza. „Straciłem jedno ze swoich żyć”, mówi po wypadku Fernando Alonso. Ruth jest wyjątkowa i zdobyła dwunasty medal w karierze na halowych mistrzostwach świata w Portland. Lorenzo wygrał pierwszy wyścig, a Márquez przyjechał przed Rossim i zajął trzecie miejsce. Świat sportu oddał wczoraj hołd trzynastu ofiarom wypadku autobusowego w Tarragonie.

AS

„Real zyskał na wiarygodności” – bramki BBC i Jeségo, a także wielki Keylor, który obronił karnego.

Fernando Alonso miał wypadek przy prędkości 310 km/h i powiedział: „Straciłem jedno z żyć, które mi zostały”. Villareal stawił czoła wyzwaniu, a na wynik meczu wpłynął arbiter, który odgwizdał wyimaginowanego karnego na Neymarze. Ruth Beitia zdobyła srebrny medal na halowych mistrzostwach świata. Jorge Lorenzo wygrał w Katarze, a na trzecim miejscu przed Valentino Rossim przyjechał Marc Márquez.

Mundo Deportivo

„Większy lider” – Barça pozwoliła sobie odebrać prowadzenie 2:0, ale zbliżyła się do zdobycia tytułu i przedłużyła serie meczów bez porażki do 39. Bramki strzelili Rakitić oraz Neymar, ale zmiany w obronie zmieniły przebieg meczu. Dziennik przygotował też specjalny reportaż, w którym poddano analizie słabe sędziowanie na El Madrigal.

„Real zanotował goleadę przy anulowanym prawidłowym trafieniu Gameiro”, pisze katalońska gazeta i puszcza w niepamięć błędy na niekorzyść Królewskich. Celta wygrała dwoma golami na Mestalla i walczy o europejskie puchary.

Lorenzo wygrywa i ucisza Valentino. Fernando Alonso wyszedł bez szwanku z wypadku przy 310 km/h. Ruth Beitia zdobyła srebrny medal na halowych mistrzostwach świata.

Sport

„Gdzie jest drugi?” – Barça zremisowała mecz, w którym prowadziła już 2:0, ale powiększyła przewagę nad Atlético do dziewięciu punktów.

Koszykarze Dumy Katalonii zostali samodzielnym liderem rozgrywek pierwszy raz od 1 415 dni. Fernando Alonso tak komentuje swój wypadek: „Straciłem jedno z żyć, które mi zostały”. Jorge Lorenzo wygrał pierwszy wyścig w sezonie.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!