Menu
Klatus / RealMadryt.pl

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Wygrana Realu i remis Barcelony to główne tematy na poniedziałkowych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Trzy tygrysy i jedna pantera” – Real Madryt odpala przed Klasykiem. Piłkarze Zidane'a błyszczeli w pierwszej połowie i strzelali w drugiej. Do siatki trafiło BBC i Jesé. Keylor bronił wszystko, łącznie z karnym.

„Nędzne sędziowanie” – Villarreal doprowadził do remisu, mimo że przegrywał do przerwy 0:2 po nietrafnej decyzji sędziego Sáncheza Martíneza. „Straciłem jedno ze swoich żyć”, mówi po wypadku Fernando Alonso. Ruth jest wyjątkowa i zdobyła dwunasty medal w karierze na halowych mistrzostwach świata w Portland. Lorenzo wygrał pierwszy wyścig, a Márquez przyjechał przed Rossim i zajął trzecie miejsce. Świat sportu oddał wczoraj hołd trzynastu ofiarom wypadku autobusowego w Tarragonie.

AS

„Real zyskał na wiarygodności” – bramki BBC i Jeségo, a także wielki Keylor, który obronił karnego.

Fernando Alonso miał wypadek przy prędkości 310 km/h i powiedział: „Straciłem jedno z żyć, które mi zostały”. Villareal stawił czoła wyzwaniu, a na wynik meczu wpłynął arbiter, który odgwizdał wyimaginowanego karnego na Neymarze. Ruth Beitia zdobyła srebrny medal na halowych mistrzostwach świata. Jorge Lorenzo wygrał w Katarze, a na trzecim miejscu przed Valentino Rossim przyjechał Marc Márquez.

Mundo Deportivo

„Większy lider” – Barça pozwoliła sobie odebrać prowadzenie 2:0, ale zbliżyła się do zdobycia tytułu i przedłużyła serie meczów bez porażki do 39. Bramki strzelili Rakitić oraz Neymar, ale zmiany w obronie zmieniły przebieg meczu. Dziennik przygotował też specjalny reportaż, w którym poddano analizie słabe sędziowanie na El Madrigal.

„Real zanotował goleadę przy anulowanym prawidłowym trafieniu Gameiro”, pisze katalońska gazeta i puszcza w niepamięć błędy na niekorzyść Królewskich. Celta wygrała dwoma golami na Mestalla i walczy o europejskie puchary.

Lorenzo wygrywa i ucisza Valentino. Fernando Alonso wyszedł bez szwanku z wypadku przy 310 km/h. Ruth Beitia zdobyła srebrny medal na halowych mistrzostwach świata.

Sport

„Gdzie jest drugi?” – Barça zremisowała mecz, w którym prowadziła już 2:0, ale powiększyła przewagę nad Atlético do dziewięciu punktów.

Koszykarze Dumy Katalonii zostali samodzielnym liderem rozgrywek pierwszy raz od 1 415 dni. Fernando Alonso tak komentuje swój wypadek: „Straciłem jedno z żyć, które mi zostały”. Jorge Lorenzo wygrał pierwszy wyścig w sezonie.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!