Vicente Del Bosque wziął w Madrycie udział w wydarzeniu zorganizowanym przez stronę internetową jednej z organizacji wspierających osoby niepełnosprawne. Przy tej okazji trener wypowiedział też kilka słów na temat swojego fachu. Okazuje się, że kluczowym momentem było dla niego przejęcie Realu Madryt w 1999 roku.
– W moich obecnych okolicznościach niemożliwy jest powrót do klubu, ponieważ jako trener robię już ostatnie metry. Niech nikt nie zrozumie tego jako pogardy wobec Realu Madryt.
– Kiedy skończyłem karierę jako piłkarz, nigdy nie myślałem, że poświęcę się temu światu od strony zawodowej. Sądziłem, że zostanę trenerem tylko pod kątem formalnym, ale gdy w 1999 roku przejęliśmy pierwszy zespół Realu Madryt, zmieniło się moje myślenie. Zarówno w Realu Madryt, jak i reprezentacji Hiszpanii mieliśmy wiele szczęścia, posiadając niesamowitych piłkarzy.
Del Bosque: W Madrycie zmieniło się moje myślenie
Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii wspomina dawne czasy
REKLAMA
Komentarze (15)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się