REKLAMA
REKLAMA

Pau López: Jedziemy na Bernabéu po zwycięstwo

Konferencja prasowa z udziałem bramkarza Espanyolu
REKLAMA
REKLAMA

Pau López, bramkarz Espanyolu, wziął udział w konferencji prasowej. Większość pytań dotyczyło weekendowego pojedynku z Realem Madryt. Pau wierzy, że jego drużyna jest w stanie wywieźć z Bernabéu korzystny wynik i z takim nastawieniem, mimo wielu braków w składzie, Papużki mają przyjechać do Madrytu.

– Znajdujemy się w dolnej części tabeli i potrzebujemy punktów. Drużyna jest spokojna i skupiona na pracy. Każdy mecz jest dla nas finałem, który może pozwolić na złapanie oddechu. Jedziemy na Bernabéu po zwycięstwo, nie zamierzamy kalkulować i grać na remis.

– W tym meczu zabraknie wielu kluczowych dla nas zawodników, jednak mamy szeroką kadrę i zmiennicy będą mieli okazję, żeby pokazać trenerowi, że może na nich częściej stawiać. To nam pomoże.

– Real Madryt ma znakomitych piłkarzy, którzy mogą ci zaszkodzić. W pierwszej rundzie przyjechali do nas z problemami ze zdobywaniem bramek i skończyło się goleadą. Znajdujemy się w skomplikowanej sytuacji i każdy mecz jest dla nas okazją do wykonania kroku do przodu.

– Jeśli nie jesteś odpowiednio skupiony, drogo płacisz za błędy. My wierzymy w nasz futbol. Musimy stawić czoło rywalom, wykorzystując nasze silne strony i grając odważnie. Jeśli przegramy, nic się nie stanie, ważne, żebyśmy wyjechali stamtąd z podniesionymi głowami.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

REKLAMA