Paco Jémez, trener Rayo Vallecano, które już w najbliższą niedziele przyjedzie na Estadio Santiago Bernabéu, gościł w nocnym programie El Partido de las 12 w radiu COPE. Hiszpan mówił o meczu z Królewskimi oraz José Mourinho.
– O puchar może grać każdy, ja gram o moje jaja, ponieważ to najcenniejsze, co mam. My jesteśmy w miejscu, które nam się nie podoba, ale było prawdopodobne, że w którymś momencie tu będziemy. Real Madryt nie myślał, że na tym etapie sezonu będzie tracił tyle punktów do Barcelony i Atlético. Najważniejsze, by każdy potrafił wyjść ze swojej sytuacji.
– Mogę się domyślać, że w niedzielę nie będzie takiej atmosfery, jakiej oczekiwałby Real Madryt, ale to jest część meczu. Atmosfera może grać na szkodę, ale też na korzyść. To zależy, czy będziemy w stanie postawić pod ścianą Real Madryt, czy też nie.
– Mourinho? Ja przyzwyczaiłbym się do takiej drużyny, jak Chelsea, ale nie sądzę, by Mourinho zaadaptowałby się do drużyny pokroju Rayo Vallecano.
Paco Jémez: Gram o jaja, bo to najcenniejsze, co mam
Trener Rayo w radiu COPE
REKLAMA
Komentarze (14)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się