Menu
/ RealMadryt.pl

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Agent Lewandowskiego na Bernabéu, rola Pepego przy nieobecności Ramosa oraz transfery Barcelony to główne tematy na poniedziałkowych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

AS

„Operacja Lewandowski” – AS informuje, że Cezary Kucharski, agent zawodnika, został zaproszony do loży honorowej Bernabéu na mecz z Getafe. Polak jest chętny na transfer do Realu Madryt, a porozumienie może zostać przyśpieszone przez potencjalną karę od FIFA. Wszystkie teksty na ten temat znajdziecie już na naszym portalu.

Na górze wywiad z Paulo Futre, który jest fanem Ólivera i ciągle wierzy w Jacksona. Na boku kolejno: sprawa korupcji w FIFA obejmuje 38 działaczy z 19 krajów w obu Amerykach; wyniki ligowe; Fernando Alonso spędził dzień z motocyklistą Márquezem; hiszpańskie szczypiornistki grają dzisiaj na mundialu z Rosją.

MARCA

„Szef Pepe” – MARCA podaje, że Pepe przy nieobecności Ramosa jest liderem szatni. Dziennik opisuje, że to jeden z zawodników najbardziej związanych z wartościami klubu, o których ostatnio przypomniał kolegę. Do tego najnowsze wypowiedzi Benzemy: „Próbuje się zniszczyć mój wizerunek, ale ja będę taki sam do końca”.

Na górze Sociedad wygrał w derbach z Eibarem, a na boku kolejno: inne ligowe wyniki; Atleti straciło tylko 6 goli w 14 ligowych meczach i ma najlepszą obronę w Europie; brak zmian w czasie meczów ma być formą wywierania presji przez Luisa Enrique na zarządzie w sprawie zimowych transferów. Na dole okładkę zamykają wiadomości o: wygranym turnieju golfisty Sergio Garcíi po 22 miesiącach posuchy; bokserski mistrz Europy Nieto pokazuje dziennikowi swoje 5 szwów i pas po ostatniej walce.

Mundo Deportivo

„Jonathan Soriano wzbudza zainteresowanie” – Mundo Deportivo przekazuje, że Hiszpan to jeden z napastników, który może zimą wzmocnić Barcelonę. Katalończycy wysłali zapytanie w sprawie jego kontraktu. 30-latek jest gotowy na transfer i zaakceptowanie ławki. W teorii pozostaje dojść do porozumienia z Salzburgiem. Druga opcja to Pato: Brazylijczyk jest wypożyczony z Corinthians do São Paulo. Na dole na czerwonym pasku wiadomości związane z Suárezem: Urugwajczyk strzelił 12 goli w ostatnich 8 spotkaniach; jeśli chodzi o spalonego w starciu z Valencią, są różne analizy sytuacji, na jednej wręcz wyklucza się nieprawidłową pozycję. Na dole mecz szczypiornistek z Rosją oraz wygrana Barcelony nad Manresą w lidze koszykarzy.

Sekcja Królewskich w lewym dolnym rogu: „Bale «olewa» Cristiano Ronaldo i otwiera stare rany”.

Sport

„Luis Enrique wymaga transferów” – Sport twierdzi, że trener Barcelony rozumie, że klub ma ograniczenia finansowe, ale chce dostać w styczniu napastnika. Klub negocjuje kilka opcji wypożyczeń i dyrektor Robert ma nadzieję, że za kilka dni domknie jakiegoś zawodnika. Na dole wiadomości, że Katalończycy obserwują także Marcosa Alonso, który jest wychowankiem Królewskich oraz tysięczny mecz Gasola w NBA.

Sekcja Królewskich na dole na środku: „Przygotowywany jest front przeciwko Florentino; Kilku byłych piłkarzy łączy siły, żeby zaprezentować kandydaturę w najbliższych wyborach”.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!