Selekcjoner Vicente del Bosque powołał Sergio Ramosa i Isco na mecze z Anglią i Belgią. To drugie spotkanie zostanie rozegrane 17 listopada w Brukseli. Cztery dni później Real zagra z Barceloną. Trener z Katalonii na zgrupowanie zaprosił pięciu graczy: Piqué, Bartrę, Albę, Busquetsa i Iniestę.
Co ciekawe, Del Bosque dodał, że po rozpoczęciu zgrupowania badaniom zostanie poddany Sergio Ramos. Trener powiedział, że nie ma najnowszych doniesień w sprawie urazu barku, którego kapitan Realu ciągle nie może zaleczyć. Usłyszeliśmy, że jeśli obrońca nie będzie gotowy do gry, to zostanie zwolniony do domu.
Kadra Hiszpanii na sparingi z Anglią i Belgią:
Bramkarze: Casillas, De Gea i Sergio Rico
Obrońcy: Juanfran, Mario, Piqué, Ramos, Bartra, Jordi Alba i Azpilicueta
Pomocnicy: San José, Koke, Busquets, Cesc, Cazorla, Isco, Iniesta, Thiago i Nolito
Napastnicy: Pedro, Mata, Alcácer, Morata oraz Diego Costa.
Ramos i Isco powołani do kadry
Hiszpanie zagrają z Anglią i Belgią
REKLAMA
Komentarze (5)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się