Podczas wczorajszego meczu Realu Madryt z PSG, na trybunach Santiago Bernabéu siedzieli przedstawiciele Interu – takie informacje podaje stacja telewizyjna Premium Sport. Ich celem była obserwacja gry Jeségo. Włosi chcą pozyskać Kanaryjczyka już w styczniu. Wczoraj obserwowali jego występ nie po raz pierwszy. Byli także w Paryżu, gdy Królewscy mierzyli się z PSG.
Dziennik AS dodaje, że oprócz Interu w gronie klubów zainteresowanych kupnem Jeségo są także przedstawiciele Premier League. Wiele zależy od samego zawodnika, który w ostatnim czasie dostaje do Beníteza zdecydowanie więcej szans. Jednak piłkarz jest także świadomy, że gdy do gry wrócą Bale i James, najprawdopodobniej ponownie wróci na ławkę. Wobec tego może przychylniej spojrzeć na przenosiny do klubu, w którym mógłby liczyć na regularniejsze występy.
Przedstawiciele Interu obserwowali Jeségo
Włosi spróbują pozyskać Kanaryjczyka w styczniu
REKLAMA
Komentarze (12)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się