REKLAMA
REKLAMA

Marcelo jednak bez żadnej kontuzji?

Informacje mediów w tej sprawie
REKLAMA
REKLAMA

MARCA podaje, że chociaż wszystko wskazywało na dosyć poważny uraz, to ostatnie informacje z szatni dotyczące stanu Marcelo były pozytywne. Do dziennikarzy dotarła informacja, że skończyło się na strachu. Sam Marcelo, przechodząc przez strefę mieszaną, rzucił w kierunku zebranych mediów, że czuje się „dobrze, dobrze”. Podobno klub nie musi robić nawet badań, bo zawodnik nie czuje już bólu.

Portal MadridSports dodał, że Brazylijczyk miał problemy z udem prez kilka ostatnich dni. Po treningach poddawał się podwójnym zabiegom z fizjoterapeutami, jeden miał miejsce w Valdebebas, drugi w domu. Gra przeciwko PSG była ryzykiem, ale przy najmniejszym dyskomforcie Marcelo zatrzymał się, zgodnie z zaleceniami lekarzy. Obrońca nie ma ani naderwania, ani żadnego urazu i bez problemu ma zagrać w Klasyku.

Na razie jedynie spekuluje się, że mimo wszystko zawodnik w końcu odpocznie w meczu z Sevillą.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

REKLAMA