– Nigdy nie myślałem o powrocie do Realu Madryt, chociaż nie odszedłem przez pieniądze. Chciałem zobaczyć czy mam szansę na nowy kontrakt. Oni tego nie chcieli i przekonała ich oferta w wysokości 75 milionów euro, bo musieli pokryć wydatki. Musiałem odejść i odszedłem tylnymi drzwiami przez innych ludzi, nie przeze mnie – powiedział Ángel Di María w strefie mieszanej po meczu z Realem Madryt. – Cieszę się, że zobaczyłem starych kolegów. Byłem z tego powodu naprawdę szczęśliwy. Kibice? Ich reakcje nie mają znaczenia. Kiedy tutaj byłem, dawałem z siebie maksimum. Odszedłem w ważnym momencie i niektórzy to rozumieją, a niektórzy nie.
– Rozegraliśmy wielki mecz, dużo lepszy od Realu, który był defensywny. Zrobiliśmy więcej, żeby wygrać. W pierwszym starciu przestraszyliśmy się starcia z Realem i byliśmy nerwowi. Wiedzieliśmy jednak, co możemy z siebie dać. Zasługiwaliśmy na wygraną, ale zapłaciliśmy za jeden błąd.
Di María: Odszedłem, bo Real musiał pokryć wydatki
Argentyńczyk w strefie mieszanej
REKLAMA
Komentarze (28)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się