Poznaliśmy już pełny protokół meczowy Closa Gómeza. Sędzia zapisał, że Cabral wyleciał z boiska za protesty, a potem go obraził. Za obelgi rzucane w kierunku arbitra obrońcę gospodarzy może czekać większa kara niż mecz zawieszenia. Oto dokładne wpisy z protokołu:
„[...]
A. ŻÓŁTE KARTKI
Celta Vigo
+ W 37. minucie zawodnik (22) Cabral Gustavo Daniel został ukarany z następującego powodu: przewrócenie rywala w walce o piłkę.
[...]
+ W 58. minucie zawodnik (22) Cabral Gustavo Daniel został ukarany z następującego powodu: podejście do mnie z okrzykami i wysoko uniesionymi rękami, wyrażając dezaprobatę dla moich decyzji.
[...]
B. CZERWONE KARTKI
Celta Vigo
+ W 58. minucie zawodnik (22) Cabral Gustavo Daniel został wyrzucony z następującego powodu: dwie żółte kartki.
[...]
C. INNE INCYDENTY
Inne incydenty: W 58. minucie, po pokazaniu czerwonej kartki, zawodnik (22) Cabral Gustavo Daniel kontynuował swoje protesty, będą zatrzymywanym przez swoich kolegów. W tamtym czasie zwracał się do mnie w następujący sposób: «Za**any mięczak!».
[...].”.
Cabral wyleciał za protesty i obraził Closa Gómeza
Wpisy z protokołu sędziego
REKLAMA
Komentarze (41)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się