Didier Deschamps był bardzo zadowolony z postawy Karima Benzemy we wczorajszym meczu Francji z Armenią. Selekcjoner odniósł się również do urazu Karima, którego ten nabawił się w końcówce spotkania. Zdaniem Deschampsa kontuzja Benzemy to „nic poważnego”.
– Jestem zadowolony z Benzemy. To prawda, że napastnicy zawsze czują się dobrze, kiedy strzelają bramki. Zdobył dwie, ale już wcześniej zrobił kilka dobrych rzeczy. W szczególności bardzo pomógł Griezmannowi przy pierwszym golu. Dla mnie „sprawa Benzemy” jest zamknięta, dopóki dziennikarze nie zdecydują się otworzyć jej na nowo – wyjawił.
– Kontuzja? Po drugiej bramce poczuł ból w tylnej części, ale to nic poważnego, to malutka rzecz – zakończył Deschamps.
Deschamps: Kontuzja Benzemy to nic poważnego
Szkoleniowiec Francuzów o Karimie
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (13)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.