Keylor Navas wyrównał dzisiaj rekord Miguela Angela, który w sezonie 1975/76 był niepokonany w pierwszych czterech ligowych spotkaniach. Kostarykanin śrubuje od wtorku najlepszy wynik we wszystkich rozgrywkach – to już 5 spotkań na zero z tyłu – ale dzisiaj osiągnął rekord Angela w rozgrywkach krajowych.
Przypomnijmy, że wcześniej w Lidze bramkarz Realu zachował czyste konto w spotkaniach ze Sportingiem, Betisem i Espanyolem. W Bilbao Keylor powalczy o przedłużenie serii i osiągnięcie rekordowych pięciu pierwszych meczów w Lidze z czystym kontem. Miguel Ángel wpuścił gola po strzale z karnego w 5. kolejce sezonu 1975/76.
Keylor wyrównał ligowy rekord Angela
Kostarykanin znowu z czystym kontem
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (14)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.