Największe brytyjskie media, a także AS i MARCA informują, że David De Gea może wkrótce przedłużyć kontrakt z Manchesterem United. BBC donosi, że Czerwone Diabły rozpoczęły rozmowy w sprawie nowej umowy bramkarza. Jeszcze dwa tygodnie temu wydawało się, że jeśli Hiszpan nie trafi do Realu Madryt tego lata, to zasili Królewskich w lipcu 2016 roku, kiedy zakończy sie jego umowa z drużyną z Old Trafford.
Jorge Mendes, agent piłkarza, był wczoraj widziany w ośrodku treningowym w Manchesterze. De Gea nie zagrał jeszcze żadnego meczu w klubie w tym sezonie, ale wydaje się, że po zakończeniu lub przerwaniu sagi transferowej z jego udziałem szybko odzyska zaufanie sztabu szkoleniowego. W najbliższą sobotę jego drużyna zmierzy się z Liverpoolem, ale wciąż nie wiadomo, czy Louis van Gaal postawi na 24-latka.
AS nie wyklucza, że Mendes pojawił się z Manchesterze, by porozmawiać z Van Galem wyłącznie o obecnej sytuacji De Gei, jego ponownej adaptacji w drużynie i powrocie do pierwszej jedenastki. MARCA twierdzi natomiast, że bramkarz przedłuży kontrakt z obecnym klubem w ciągu najbliższych godzin.
De Gea bliski przedłużenia umowy?
Agent piłkarza był wczoraj w Manchesterze
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (24)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.