Arsenal jest gotów zrobić bardzo dużo, by ściągnąć do Londynu Karima Benzemę. Jak informuje dziennik Metro, Kanonierzy przebiją swoją pierwszą ofertę za francuskiego piłkarza, która opiewała na 50 milionów euro. Angielski klub może zrealizować swój cel, ponieważ Królewscy rozważają możliwość sprzedaży Benzemy. Według angielskiego tabloidu z piłkarzem rozmawiał osobiście Arsène Wenger, choć agent Benzemy zapewniał, że zawodnik nie rusza się ze stolicy Hiszpanii.
Brytyjscy żurnaliści twierdzą, że przybycie Benzemy na Emirates Stadium będzie wielkim transferem Arsenalu. Niepewna przyszłość Danny'ego Welbecka sprawia, że The Gunners potrzebują napastnika, który pozwoli zapomnieć o ostatnich, nietrafionych wzmocnieniach linii ataku.
Metro: Arsenal podwyższy ofertę za Benzemę
Anglicy zaoferują ponad 50 milionów euro
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (53)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.