REKLAMA
REKLAMA

Ferdinand: Nie widzę Ramosa poza Realem

Parę słów od byłego obrońcy United
REKLAMA
REKLAMA

Były obrońca Manchesteru United, Rio Ferdinand, prowadzi teraz swój własny kanał na serwisie Youtube, jest również związany z magazynem „5”. Wielokrotny reprezentant Anglii komentuje tam wydarzenia związane głównie z angielską piłką, tym razem wziął na tapetę temat transferu Sergio Ramosa do United.

– Sergio Ramos do Manchesteru City? Cóż, ostatnio miał iść do Manchesteru United, a teraz wybiera się do Manchesteru City. Jego agent działa i robi to dobrze. Umieszcza go w dwóch największych klubach, jeśli chodzi o możliwości finansowe. Jednak wciąż nie mogę wyobrazić go sobie poza Realem, zostanie tam i w przyszłym sezonie będzie grać obok Varane’a albo Pepego. Mają trzech z dziesięciu najlepszych na tej pozycji. Żeby go puścili… O ile nie przyjdzie do nich kolejny Varane, o czym się nie słyszy, nie widzę, jak go wypuszczają.

– To wiele pieniędzy do wydania na gościa, który ma 29 lat i żadnej wartości przy odsprzedaży, więc to wielka, wielka suma. Dlaczego jednak miałby trafić do Manchesteru City zamiast United? Dla mnie to nie ma sensu, nie rozumiem tego.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

REKLAMA