REKLAMA
REKLAMA

Real chce przyśpieszyć negocjacje ws. De Gei

Doniesienia Marki
REKLAMA
REKLAMA

MARCA twierdzi, że w tym tygodniu Real zamierza przyśpieszyć operację sprowadzenia Davida de Gei. Od dzisiaj działacze mają aktywniej podejść do sprawy i zamknąć negocjacje z United, bo z samym zawodnikiem klub miał dojść do porozumienia już wcześniej.

Diabły na pierwszą propozycję zareagowały pytając o trzech graczy Królewskich: Cristiano, Bale'a i Varane'a. Na tym sytuacja stanęła, ale Hiszpanie zamierzają wrócić do działania. Wszystko rozbija się o kwotę odstępnego, bo kluby mają różne priorytety. Media wyceniają, że operacja zamknie się w 30 milionach euro, ale Real postara się zbić tę kwotę, a Manchester United zbliżyć się do 35 milionów euro, na jakie De Gea został wyceniony pod koniec sezonu.

Dziennik dodaje, że bramkarz nie złoży transfer request, czyli oficjalnej prośby o pozwolenie na odejście. Hiszpan jest spokojny i wierzy, że oba kluby szybko dojdą do porozumienia. On sam ma już warunki kontraktu z Królewskimi i korzysta z wakacji. MARCA dodaje, że De Gea w żadnym momencie nie naciskał na odejście Casillasa.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

REKLAMA