Menu
El Jarek / RealMadrid TV

James: Gwizdy na jednego to gwizdy na wszystkich

Zapis konferencji pomocnika

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

[ABC] Jak czujesz się w swoim pierwszym, ale fenomenalnym sezonie? I jak musicie jutro zagrać, żeby awansować?
Jestem szczęśliwy, bo zawsze chcę pomagać. Co do jutra, to musimy wyjść z intensywnością i zwracać uwagę na wszystko. Oni będą czekać z tyłu, musimy zachować koncentrację i zagrać z dużą intensywnością. Musimy też wykorzystać każdą okazję, jaką będziemy mieli, żeby zdobyć bramkę, której wszyscy chcemy. Jeśli szybko trafimy, to oni zaczną zostawiać z tyłu spore przestrzenie.

[ESPN] Co sądzisz o walce w środku pola?
Oni będą czekać z tyłu z wieloma zawodnikami, w obronie zagrają piątką. Musimy być cierpliwi, szukać przestrzeni, próbować kreować okazje. Wszyscy chcemy bramek i mamy zawodników, żeby je zdobywać.

[MARCA] Wczoraj agent Bale'a powiedział, że koledzy nie podają mu piłki. Zgadzasz się z tymi słowami?
Niczego nie widziałem, poważnie, pierwszy raz o tym słyszę. Gareth to świetny zawodnik, wszyscy chcemy z nim grać. Chcemy grać ze wszystkimi w ataku, z Crisem, z Chichą. Jesteśmy drużyną i wszyscy musimy być zjednoczeni. Co do wypowiedzi z zewnątrz, to nie mogę wydawać opinii, tyle.

[La Razón] Czy kiedy jesteś bardziej na skrzydle, to twój styl gry się zmienia?
Nie, w ogóle, jest tak samo. Ja po prostu chcę zawsze grać dobrze i pomagać. Kiedy tylko trenerzy o to proszą, jestem skoncentrowany i staram się pomagać zespołowi.

[AS] Boli was to, że ludzie z otoczenia zawodnika mówią takie rzeczy w takich chwilach, jak te wypowiedzi agenta Bale'a?
Cóż, nie będę wydawać opinii o czymś, czego nie widziałem i nigdy nie słyszałem. Musimy pozostać skoncentrowani. Jutro mamy historyczny i wyjątkowy mecz, trzeba się na tym skupić, żeby wszystko poszło dobrze.

[oficjalna strona] Czego spodziewasz się jutro po Bernabéu?
Myślę, że wszyscy będą nas wspierać. Sądzę, że ludzie także będą uważać na każdy szczegół, na każdą piłkę, pomagać we wszystkim. Bernabéu musi być 12. zawodnikiem, tym dodatkiem, który pomoże nam wygrać.

[Radio MARCA] Co dla ciebie znaczy postać Ikera Casillasa?
To nasz kapitan, który wiele tutaj wygrał i dlatego trzeba mieć wobec niego szacunek.

[HispanTV] Jakie znaczenie dla Juve mają Tévez i Vidal?
To bardzo ważni gracze, ale nie chodzi tylko o tę dwójkę. Mają też świetnych graczy w tyłach, na przykład Pirlo. W składzie mają zawodników o wielkiej jakości i do tego grają razem od wielu lat.

[RMTV] Co znaczy dla ciebie ten mecz?
wiele, bardzo dużo, bo marzenie o Berlinie mamy wszyscy, także wszyscy kibice. Dlatego musimy mieć wsparcie wszystkich ludzi, drużyna chce dać z siebie wszystko.

[ESPN Brazil] W krótkim czasie twoja kariera przyspieszyła. Co znaczyłby dla ciebie teraz finał Ligi Mistrzów?
Wiele. Wszystko poszło bardzo szybko, ale to dlatego, że dobrze trenowałem i po to pracowałem. Moim marzeniem jest ten finał, całe madridismo czuje to samo, mamy nadzieję, że jutro wszystkim się nam uda je spełnić.

[TVE] Co sądzisz o gwizdach na Casillasa? Czy ta sytuacja na was wpływa?
Kiedy jesteś na murawie, to pozostajesz skoncentrowany i nie słyszysz gwizdów. Ja zobaczyłem to po spotkaniu i myślę, że kiedy gwiżdże się na kogoś z drużyny, to gwiżdże się na wszystkich. Musimy pozostać zjednoczeni wobec tego wszystkiego i wspierać siebie nawzajem. To dotyczy wszystkich, nie tylko nas w środku, ale także ludzi z zewnątrz, wszyscy musimy być zjednoczeni. Jutro 80 tysięcy ludzi na stadionie musi być z nami.

[Globoesporte] Co stało się w pierwszym meczu? Wy nie graliście dobrze czy to oni grali tak świetnie?
Oni zagrali intensywnie, pokazali się ze świetnej strony, a my popełniliśmy błędy. Myślę, że jutro cofną się, co będzie dla nas niezłym testem, ale chcemy wygrać i znaleźć się w Berlinie.

[BG Futbol] Jak przygotowujesz się do finału Ligi Mistrzów? Zmieniłeś dietę? Zmieniłeś ćwiczenia?
Nie, wszystko tak samo. Chcę po prostu dobrze pracować i myślę o pomocy drużynie w odniesieniu zwycięstwa.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!