W kwietniu grafik Królewskich był bardzo napięty. W jednym z najważniejszych miesięcy w roku madrytczycy poradzili sobie jednak znakomicie – odnieśli siedem zwycięstw i zanotowali jeden remis. Co ważniejsze, ten ostatni wynik – 0:0 na Vicente Calderón – był pierwszym krokiem ku awansowi do półfinału Ligi Mistrzów. Nadszedł czas na podsumowanie kwietnia i kolejną edycję Piłkarza Miesiąca w obecnym sezonie.
Nagrodą w tym miesiącu będzie szalik Realu Madryt. Sponsorem zabawy jest sklep piłkarski PodStadionem.pl. Na głosowanie macie czas do soboty, 9 maja do godziny 19:00.
Nominowane bramki w kategorii „Najładniejszy gol” możecie zobaczyć w kompilacji, którą specjalnie dla RealMadryt.pl wykonał Ronpiol.
1. Ronaldo vs Granada
2. Ronaldo vs Éibar
3. James vs Málaga
4. Chicharito vs Celta
5. James vs Almería
Zwycięzcę każdej edycji wyłaniamy na drodze losowania ze wszystkich głosujących osób, bez względu na to, jakie głosy oddali.
Komentarze (61)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się