– Pomimo ogromnej trudności z powodu poziomu rywala musimy zaangażować się w to spotkanie, pokazać się jako drużyna, a po jego zakończeniu wyciągnąć odpowiednie wnioski na kolejne starcie – powiedział Sergi Barjuan, trener Almerii.
– Debiutowałem w Almerii w starciu z Barceloną i tamto spotkanie będzie bardzo pomocne. Teraz możemy podejść do takiego meczu silniejsi, bo jesteśmy lepiej przygotowani i mamy lepiej przepracowane różne założenia. Nawet jeśli przegramy, musimy wyciągnąć pozytywne wnioski na końcówkę sezonu, która nie będzie łatwa.
– Real zmienia się, gdy nie ma Bale'a. Z nim grają bardziej ofensywnie, wystawiają 4-3-3. Gdy go nie ma, na skrzydłach częściej operują Isco i James, ale to jednak futbol i ustawienia czy taktyki zmieniają się w każdej sekundzie. Jutro musimy być przygotowani przede wszystkim na bieganie, bo gdy Real osiąga odpowiedni poziom, to zmusza do ciągłego biegania.
– Musimy zagrać bardzo blisko siebie, bo inaczej wielkie drużyny cię niszczą. Musimy dbać o to, żeby nie łamać ustawienia, ale wiemy, że wysiłek przeciwko Realowi Madryt zawsze jest ogromny, chodzi o kondycję i nastawienie mentalne. Zdajemy sobie sprawę, gdzie zagramy, ale to też kolejny mecz w Lidze, gdzie trzeba rozwijać nasze założenia i próbować robić swoje.
Sergi: Musimy zagrać bardzo blisko siebie
Wypowiedzi trenera Almerii
REKLAMA
Komentarze (6)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się