Piłkarze Realu Madryt zakończyli już przygotowania do meczu z Levante, który odbędzie się jutro o 21:00. Najważniejszą wiadomością z treningu jest powrót Benzemy do pracy z resztą kolegów. Dzięki temu Ancelotti mógł liczyć na wszystkich dostępnych zawodników. Na początku zajęć piłkarze podzielili się na trzy grupy. Bramkarze pracowali osobno, a gracze z pola w dwóch kółkach skupiali się na wymianie podań. James indywidualnie kontynuował rehabilitację.
Zdjęcia z treningu można zobaczyć tutaj.
Dzisiejszy trening, powrót Benzemy
Przygotowania do meczu z Levante zakończone
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.