MARCA porusza w sobotę temat Luciano Vietto i twierdzi, że zawodnik był już dwa razy oferowany Realowi Madryt. O ile jednak w Asie wspominano o klauzuli na poziomie 10 milionów euro, w tym drugim dzienniku pada kwota 20 milionów euro.
MARCA informuje, że trenerzy Królewskich od początku roku przyglądają się grze atakującego i coraz bardziej przekonują się do jego umiejętności. Także Florentino był zaskoczony w niedzielę jakością gry Argentyńczyka. Dlatego dzisiaj klub analizuje mocno opcję transferu. Dziennik dodaje jednak, że pierwsze kontakty z Jorge Cyterszpilerem, agentem napastnika, nie zakończyły się żadnym porozumieniem czy obietnicą. Działacze wiedzą już na pewno, że zespół opuści wypożyczony Chicharito, który sam zdaje sobie sprawę, że rozczarował. Dlatego rozpoczęły się poszukiwania rywala dla Benzemy.
MARCA także pisze o Vietto
Klub myśli nad Argentyńczykiem
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (45)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.