– Cieszę się z 500 meczów w Lidze. Gdy grasz w Realu, to takie rekordy są możliwe. W innym klubie byłoby trudniej. Mam nadzieję na kolejne spotkania – powiedział po meczu Iker Casillas. – Pogoń za Raúlem? To inna legenda Realu Madryt, a jego liczby są skandalicznie dobre. Nigdy nie planowałem ilości meczów, kolejne będą nadchodzić jeden po drugim.
– Jesteśmy na dobrej drodze. Przez dwa tygodnie zmienia się cała piłka. Przedtem byliśmy mocno krytykowani, teraz wszystko się uspokoiło. Rozumiem, że gramy dla Realu Madryt i czasami krytyka musi czasami bardzo ostra, a czasami lżejsza, ale nie poddaliśmy się po porażce na Calderón i dzisiaj jesteśmy tam, gdzie chcemy być.
– Zawsze mieliśmy dobre nastawienie, dołki są normalne. Łatwo jest pokazywać się w dobrych chwilach, ale to właśnie w tych gorszych momentach trzeba być jednością. To właśnie zrobiliśmy.
– Potknięcia czołówki? Mam nadzieję, że nie będzie więcej naszych potknięć. Musimy jednak iść krok po kroku, teraz czeka na nas Villarreal. Zaletą najbliższego okresu jest to, że niestety odpadliśmy w Pucharze Króla i przez to nie będziemy mieć meczów w środku tygodnia.
– Isco będzie kolejnym najlepszym piłkarzem w tym kraju. Musi się jednak skupić, bo pochwały mocno osłabiają.
– Doświadczenie? Piłka to chwile, ja mam już 34 lata. W świecie piłki wiele przeszedłem i na szczęście wszystkie momenty były dobre.
Casillas: Jesteśmy na dobrej drodze
Komentarze kapitana
REKLAMA
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się