REKLAMA
REKLAMA

Eto'o w Barcelonie?

Mallorca FC Barcelona - jest porozumienie
REKLAMA
REKLAMA

Mallorca zawarła porozumienie w sprawie transferu Samuela Eto'o z FC Barceloną. Nowa oferta złożona przez klub z Katalonii opiewa na kwotę 21 milionów euro i nadal jest niższa od ofert Realu Madryt i Olympique Marsylia.
Prezes Realu Mallorca Mateo Alemany potwierdza, że kameruński napastnik jest obecnie najbliżej Barcelony a klub czeka już tylko na oficjalne pismo z Katalonii. Wkrótce zwrócę się do zawodnika o pisemną zgodę na transfer a także poinformuję Real Madryt, tak aby w terminie 7 dni mógł skorzystać ze swoich praw - dodaje. Alemany spodziewa się nacisków od 2 pozostałych klubów w sprawie przyjęcia lepszych ofert, jednak o propozycji Olympique Marsylia mówi - Ich oferta robi wrażenie, ale Samuel nie chce tam grać.
Eto'o nie bierze udziału w oficjalnym wyjeździe Mallorci do Anglii, gdzie rozegrają kilka towarzyskich meczy.

Ostatnie aktualności

Między Madrytem, a Krakowem...

...kursował w zeszłym roku zawodnik, który jako jedyny zdecydował się ruszyć z Hiszpanii w daleką Polskę. Na dodatek jedyny taki przypadek, który trafił z Realu Madryt do Wisły Kraków

15

"Henry" po raz drugi

Henryk Kasperczak zmierzy się po raz drugi z Realem Madryt. Tym razem jako trener. Czy i tym razem polski zespół nawiąże walkę, jak równy z równym?

6

Ostatni sezon Figo?

Wraz z końcem sezonu 2004-05 Luis Figo najprawdopodobniej opuści Real Madryt

96

Polacy o losowaniu

Piłkarze Wisły Kraków ze spokojem przyjęli wiadomość, że po awansie...

24
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

REKLAMA