REKLAMA
REKLAMA

Ancelotti: Nie widzę fizycznego dołka

Konferencja trenera Realu
REKLAMA
REKLAMA

– To był dobry mecz. Zagraliśmy z drużyna, która jest agresywna i dobrze gra w piłkę. Zaprezentowaliśmy się przeciwko nim bardzo dobrze, byliśmy solidni w obronie, nie było ryzyka, graliśmy na szybkości. Wszystko poszło dobrze – powiedział po meczu Carlo Ancelotti. – James zszedł z bólem w łydce, powagę tej sytuacji ocenimy w następnych dniach. Jeśli chodzi o Cristiano, zmiana wynikała z odpoczynku.

– To nie było łatwe spotkanie, bo Celta to ekipa, która atakuje i agresywnie naciska. Uważam, że poradziliśmy sobie z tym bardzo dobrze.

– Oczywiście, że nie jesteśmy zadowoleni z kontuzji, ale w następnym tygodniu odzyskamy Khedirę i Isco. Takie problemy przychodzą od czasu do czasu, ale możemy dobrze sobie z nimi poradzić.

– Ja nie widzę fizycznego dołka, dzisiaj go nie widziałem. Zagraliśmy z wielką intensywnością i bardzo dobrą szybkością w pierwszej połowie. W drugiej części kontrolowaliśmy mecz. Ja nie widzę tego fizycznego dołka.

– Illarramendi zagrał bardzo dobrze, pokazał osobowość. Jeśli chodzi o Kroosa, to prawda, że kilka razy tracił piłkę, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Jednak Illarra zapewnił świetne przejście między atakiem a obroną.

– Posiadanie Cristiano to dla nas wielka przewaga. On czuje się doskonale pod względem fizycznym i w tym momencie ma nadzwyczajną motywację.

– Karim zawsze jest ważny dla drużyny, pomaga ekipie wychodzić spod pressingu, świetnie się ustawia. Dzisiaj mieliśmy dzięki niemu bardzo dobre opcje do gry.

– Na koniec graliśmy systemem 4-4-2, bo mogę wystawiać Marcelo na lewej stronie pomocy bez żadnego problemu.

– Sądzę, że to były dwa różne mecze. W drugiej połowie broniliśmy wyżej, ale to dosyć normalne. Oni starali się atakować większą liczbą zawodników, żeby stworzyć coś w ataku. Praca w obronie była bardzo ważna. Kiedy masz tylu graczy w ataku, to bronienie jest pracą całego kolektywu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

REKLAMA