– Zdobycie tytułu najlepszego zawodnika listopada jest dla mnie zaszczytem. Oznacza to, że gram na dobrym poziomie, i że drużyna radzi sobie dobrze – stwierdził Felipe Reyes po otrzymaniu ligowego wyróżnienia za miniony miesiąc.
– Chociaż brzmi to stereotypowo, w sporcie takim, jak koszykówka, niemożliwym jest wyróżnić się bez pomocy kolegów. Wygranie tego tytułu MVP również byłoby niemożliwe, gdyby nie dobra seria całej drużyny w Lidze Endesa.
– Moim celem jest kontynuowanie pracy na najwyższym poziomie i pomaganie drużynie. Czuję się dobrze, jestem bardzo zmotywowany, z nastawieniem na danie z siebie wszystkiego zarówno podczas meczów, jak i treningów.
– Nigdy nie grasz z myślą o zdobyciu tytułu MVP kolejki, miesiąca czy sezonu, ale, co logiczne, jestem zadowolony, że wygrałem tę nagrodę.
Felipe: Bez pomocy kolegów by się nie udało
Zawodnik o nagrodzie
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (2)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.