REKLAMA
REKLAMA

Biglia: Latem byłem bardzo blisko Realu

Argentyńczyk zaskakuje na konferencji prasowej
REKLAMA
REKLAMA

Lucas Biglia, pomocnik Lazio, wziął udział w konferencji prasowej w Londynie, gdzie dziś zmierzą swoje siły reprezentacje Argentyny i Chorwacji. Biglia powiedział, że podczas letniego okienka transferowego był „bardzo bliski przejścia do Realu Madryt”. „Jednak okienko transferowe zamknęło się tak szybko, że transfer nie mógł dojść do skutku”, dodał.

Argentyński zawodnik nie wykluczył, że w przyszłości może zasilić szeregi Królewskich. „Na tę chwilę jestem szczęśliwy w Lazio, ale pragnę się rozwijać i mam nadzieję, że w przyszłości otrzymam kolejną szansę”, wyjawił.

Ostatnie aktualności

Zidane w Rennes

Szkoleniowiec Castilli obserwował trening francuskiego zespołu

3
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

REKLAMA