Transfer Kiko Casilli, występ Cristiano Ronaldo w jutrzejszym meczu, szansa na rekord Messiego i kontrakt Daniego Alvesa to najważniejsze informacje w dzisiejszych wydaniach hiszpańskiej prasy sportowej.

Kiko Casilla zajął dziś główne miejsce na okładce Marki. Dziennik zapewnia, że bramkarz Espanyolu dołączy po sezonie do Realu Madryt za 10 milionów euro. Pojawiają się także krótkie zapowiedzi najciekawszych dzisiejszych spotkań. Valencia zmierzy się z Atlético Madryt, natomiast Rayo podejmie Barcelonę. „Po zeznaniach, czas na oskarżenia”, to ciąg dalszy afery związanej z ustawianiem meczów w Hiszpanii.

„Cristiano postara się zagrać”, Portugalczyk trenował indywidualnie, żeby być w gotowości na niedzielne spotkanie z Athletikiem. Ponadto AS bije na alarm pisząc, że Real Madryt 38 procent goli traci po stałych fragmentach gry. Messiego czeka wizyta w sądzie, Argentyńczyk dowiedział się o tym dzień przed meczem z Rayo. Dziennik informuje także, że dzisiaj w podstawowym składzie Atlético zagra Gabi.

Mundo Deportivo pisze dzisiaj o rekordach. Claudio Bravo brakuje tylko 20 minut do rekordu Artoli, który nie wpuścił gola przez pierwsze 560 minut sezonu. Messi natomiast potrzebuje trzech trafień, żeby wyrównać rekord Zarry, najlepszego strzelca ligi hiszpańskiej w historii. Kataloński dziennik informuje także o powołaniu Piqué do reprezentacji i o „opancerzonym Florentino”. Tylko 322 Hiszpanów spełnia warunki konieczne, aby zostać prezesem Realu Madryt.

Sport na okładce zamieścił dzisiaj Daniego Alvesa, który jest bardzo bliski przedłużenia kontraktu z Barceloną do 2016 roku. Obie strony miały już dojść do porozumienia. Wenger latem odrzucił transfer Cesca, Piqué wraca do reprezentacji, a Messiego czeka wizyta w sądzie, tyle jeśli chodzi o pozostałe informacje z okładki.
Komentarze (7)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się