REKLAMA
REKLAMA

Perez obiecuje...

...gwiazdy co roku.
REKLAMA
REKLAMA

Perez świętuje ponowny sukces w wyborach i zapowiada już, co będzie robić podczas drugiej kadencji. Ton jego wypowiedzi jest pełen optymizmu i entuzjazmu. Podczas rozmowy ze swoimi współpracownikami rozmawiał właśnie o piłkarzach. Obietnice wyborcze mają być wypełnione i rozszerzone.
- Zamierzam kontynuować to, co robiłem. Zmusza mnie do tego wynik wyborów. Drużyna musi stać się kompetentna. Na razie nie było mowy o jakichś nazwiskach - powiedział Perez.
Wiemy jednak, że konkretne nazwiska padły podczas tego spotkania i chodzi tu o Carvalho. Problemy przy tym transferze nastręcza niewątpliwie postawa Pinto da Costy, który raz chce astronomicznych pieniędzy, a potem twierdzi, że nikogo nie sprzedaje. Być może Perez wykorzysta zainteresowanie Morientesem ze strony mistrza Europy. Mówił o tym Gines Carvajal, menedżer zawodnika. Wiadomo, że gdy mówi się o przyszłości Moro w Madrycie, to brzmi to dość utopijnie. W grę wchodzić będą też oferty Chelsea, Arsenalu i Monaco. Plotki nie milkną.
W tej chwili wiadomo, że Perez ma zatrudnić dwóch piłkarzy. Pierwszym ma być Carvalho oraz jakiś gracz ze środka pola. Będzie też jeszcze gwiazda, ale to potem. Jeśli chodzi o gwiazdę to pod uwagę brani są: Totti, Van Nistelrooy oraz Henry. Piłkarz Romy nie krył chęci gry w Madrycie. Francuz to marzenie Pereza, a Holender może gwarantować sporo bramek.
Kiedy mowa o defensywnym pomocniku, to od razu wymieniany jest Xabi Alonso. Ma to być w ogóle element hiszpanizacji drużyny. Jeżeli to nie uda się, to kolejnym Hiszpanem w Realu miałby być Joaquin. Teraz toczy się dysputa, kto najpierw Xabi, czy Totti. Za młodego Baska Real Sociedad domaga się 18 mln euro.
Mimo to Camacho zapowiada, że wyciśnie to co najlepsze z Ronaldo i Raula. Perez rozmawiał z nim już o tym. Będzie jednak więcej modyfikacji. Nie przewiduje się jednak, że puste stanowisko po Jorge Valdano nie zostanie obsadzone. Jednym z kandydatów na nowego dyrektora sporotwego jest Michel. Valdano będzie mógł jednak pozostać w klubie, jako jego rzecznik.
Perez dalej obiecuje zrobić ze stadionem to, co obiecywał jeszcze przed wyborami. Nowo wybrany prezydent nie po złym sezonie nie powtarza tego, co mówił wcześniej. Ma pozostać wierny polityce Zidanów i Pavonów, przy jednoczesnym inwestowaniu w defensywę oraz dużym polu manewru trenera.
Wracając do tematu Beckhama to wygląda na, że rozwiązał swoje wszystkie problemy rodzinne i będzie mógł pozostać w Madrycie.

Ostatnie aktualności

Eto'o w Atletico

Perez porozumiał się z Gilem w sprawie wypożyczenia Kameruńczyka

45

Xabi Alonso czy Patrick Vieira?

Trener Sociedad mówi, iż pozyskanie Artety nie oznacza, iż klub chce się pozbyć Xabiego. Sam Perez za najlepszego defensywnego pomocnika uważa Vieirę...

45
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

REKLAMA