– Dzisiaj nieźle rozpocząłem. Mam nadzieję, że dobrze się wkomponuję w ten wielki klub – powiedział James Rodríguez po ostatnim gwizdku.
– Jestem spokojny, prawda jest taka, że wszystko potoczyło się bardzo szybko, jednak jeśli ktoś jest dojrzały i wie dokąd zmierza, wszystko staje się o wiele łatwiejsze.
– Owacja od kibiców? Ciarki mnie przeszły, gra u boku tak znakomitych zawodników, przed tak wspaniałą publicznością, która cię oklaskuje, to jest to coś wyjątkowego. Nigdy tego nie zapomnę.
– Czuję się dobrze tam, gdzie mnie trener wystawia. Mogę grać jako „ósemka”, „dziesiątka” czy na skrzydle. Mogę grać tam, gdzie chce trener.
– Rzuty rożne? Jeśli Luka Modrić jest blisko, on wykonuje, jeśli ja jestem bliżej, to ja wykonuje. Tak jest o wiele łatwiej.
– Nie chodzi tylko o grę z Cristiano Ronaldo, chodzi o grę z wszystkimi tymi gwiazdami, dla mnie to jest ogromny zaszczyt. Mam nadzieję, że będę mógł z nimi grać jeszcze o wiele więcej.
James: Mogę grać tam, gdzie chce trener
Kilka słów od Kolumbijczyka
REKLAMA
Komentarze (29)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się