REKLAMA
REKLAMA

Fundacja Realu Madryt trenuje polskie dzieci

Zapraszamy na letnie obozy piłkarskie
REKLAMA
REKLAMA

Już po raz czwarty odbędą się w Polsce campy Fundacji Realu Madryt - obozy sportowe dla dzieci i młodzieży realizowane według programu szkoleniowego tegorocznego finalisty piłkarskiej Ligi Mistrzów, Realu Madryt. Otwarcie campów nastąpi 29 czerwca, zaplanowane są trzy turnusy.

Czwarta edycja campów Fundacji Realu Madryt w Polsce zostanie zorganizowana w Tworzyjankach, w województwie łódzkim. Setki dzieci z całego kraju przyjmie Stary Folwark – malowniczy ośrodek hotelarsko-sportowo-konferencyjny. Uczestnicy campów będą trenować piłkę nożną pod opieką szkoleniowców z Fundacji Realu Madryt w Hiszpanii, uczyć się języka hiszpańskiego oraz współpracować ze specjalistami m.in. w dziecinach rozwoju i psychologii sportowej. Campy podzielono na trzy tygodniowe turnusy – od 29 czerwca, 6 lipca i 13 lipca. Zapisy przyjmowane są na stronie www.campy.com.pl.

Szkoleniowcy z Hiszpanii każdego dnia poprowadzą 3 godziny zajęć piłkarskich, podzielonych na dwie sesje. Młodym adeptom futbolu będzie przekazywana wiedza piłkarska zgodna z filozofią futbolu Realu Madryt, a w trenowaniu wesprą Hiszpanów szkoleniowcy z Polski. Wszystkie treningi piłkarskie podczas campów będą odbywały się na pełnowymiarowym stadionie miejskim w Brzezinach, wyposażonym w nowoczesną infrastrukturę i sprzęt treningowy.

„Cieszymy się, że już po raz czwarty możemy zorganizować w Polsce campy Fundacji Realu Madryt. Do tej pory w obozach udział wzięło ponad 600 dzieci, dla których możliwość rozwoju sportowego zgodnego z filozofią, wg której trenują ich idole – Cristiano Ronaldo czy Gareth Bale, to olbrzymie przeżycie.” - komentuje Dominik Kropidłowski, prezes Fundacji Rozwoju Edukacji i Sportu, partnera Fundacji Realu Madryt w Polsce i lokalnego organizatora campów.

Poza treningami piłkarskimi, na uczestników campów czeka także nauka języka hiszpańskiego – codzienne zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, dla których hiszpański jest językiem ojczystym. Dzieci i młodzież wezmą także udział w specjalnych zajęciach ogólnorozwojowych oraz w spotkaniach z psychologiem sportowym, który zdradzi im tajniki mentalnego przygotowania do uprawiania zawodowego spotu.



Campy Fundacji Realu Madryt to także doskonała zabawa w czasie wolnym. Pod okiem instruktorów, uczestnicy będą mogli - na życzenie - skorzystać z kortów tenisowych oraz pojeździć konno. Program campów przewiduje też zajęcia na basenie dwa razy na turnus.

Na campowiczów czekać będzie specjalne wyżywienie – mix sportowej dietetyki wraz z elementami kuchni śródziemnomorskiej, który przygotuje były długoletni szef kuchni hotelu Sheraton, zdobywający swoje doświadczenie m.in. w restauracjach w Hiszpanii.

Terminy letnich campów Fundacji Realu Madryt:
I turnus: 29 czerwca – 5 lipca, Stary Folwark, Tworzyjanki
II turnus: 6 – 12 lipca, Stary Folwark, Tworzyjanki
III turnus: 13 – 19 lipca, Stary Folwark, Tworzyjanki

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

REKLAMA