– Mieliśmy wiele okazji, jednak Alves bardzo dobrze spisywał się między słupkami. Valencia potrafi grać w piłkę. Musimy zostawić za sobą to, co było i iść dalej. Ta kolejka pokazała, że wszystkie mecze są trudne dla każdej z drużyn – stwierdził Emilio Butragueńo.
– Może wydarzyć się jeszcze wszystko. Cała trójka pretendentów do tytułu odczuwa po tej kolejce niedosyt. Taki jest futbol. Wszyscy myśleli przed meczami, że dopiszą sobie trzy punkty, jednak rywale również mają swoją dumę i chcą wygrywać. Nigdy tak naprawdę nie wiadomo, jaki scenariusz napisze życie.
– Zaczęliśmy bardzo dobrze. Później pojedynek stawał się coraz bardziej wyrównany, jednak udało nam się strzelić dość dziwną bramkę. Gol Parejo okazał się dla nas ciosem, z którym trudno było nam się pogodzić.
– Finał Ligi Mistrzów to coś, na co wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością, od piłkarzy po wszystkich pracowników. Nasi zawodnicy dotarli tam w znakomitym stylu, który zadziałał na nas w budujący sposób. Niemniej, trzeba myśleć o jutrze. Musimy walczyć o ligę. Klub i kibice na to zasługują. Dzień 24 maja będzie dla nas szczególny.
Butragueńo: Cała trójka pretendentów odczuwa niedosyt
Pomeczowa wypowiedź El Buitre
REKLAMA
Komentarze (16)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się