Wyjazd Michela Salgado na finały piłkarskich mistrzostw Europy do Portugalii stanął pod wielkim znakiem zapytania. We wtorkowym treningu prawy obrońca Realu doznał urazu, który, według pierwszych ustaleń doktora reprezentacji Hiszpanii - Genaro Borrasa, może wykluczyć go z gry na około trzy tygodnie. Bardziej szczegółowe wyniki badań będą znane w najblizszych dniach. Z ostatniej chwili: Prześwietlenie potwierdzilo, iz kontuzja Michela Salgado jest poważna. Szczęście w nieszczęściu, że obrońca Realu będzie pauzował krócej niż wcześniej zapowiadano. Rozbrat z piłką potrwa od 10 do 15 dni. Wcześniej doktor Borras zakładał okres 3 tygodni. Wciąż nie wiadomo czy Saez powoła kogoś w miejsce Salgado, czy zostai Hiszpana w składzie.
Euro bez Salgado!?
Salgado pauzować będzie od 10 do 15 dni!
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (14)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.