REKLAMA
REKLAMA

Pedro León: Każdy punkt jest dla nas ważny

Wypowiedzi zawodnika Getafe
REKLAMA
REKLAMA

– Real Madryt? W tabeli jest w najlepszym momencie w sezonie, ponieważ zrównał się punktowo z liderami. Oni bardzo się rozwinęli i są teraz w najlepszej dyspozycji. Jednak my gramy o wiele, już długo nie odnieśliśmy zwycięstwa. Wiemy, że każdy punkt jest ważny – powiedział Pedro León, piłkarz Getafe.

– Cristiano jest zdobywcą Złotej Piłki, w każdej drużynie jego brak byłby zauważalny. Jednak Real Madryt ma taką kadrę, że jego nieobecność jest odczuwalna w mniejszym stopniu. My mamy wielu nieobecnych w kadrze, ale to nie może służyć jako wymówka. Wiemy, że czeka nas skomplikowane spotkanie, z Cristiano czy bez niego, jednak postaramy się dać z siebie wszystko i zdobyć jutro punkty.

– Potrzebujemy punktów, zwycięstw, niech ludzie w nas uwierzą. Jesteśmy w skomplikowanym momencie sezonu. Jeśli chodzi o miejsce w tabeli, nie jesteśmy tam, gdzie chcielibyśmy być, ale staramy się zdobywać punkty i rywalizować. Mam nadzieję, że od tej niedzieli będzie nam szło lepiej.

– Od dzisiaj każdy punkt jest ważny. Zostało piętnaście meczów, walczymy o utrzymanie z ośmioma czy dziewięcioma drużynami. Musimy być realistami. Wiemy, że każdy punkt się liczy i chociaż gramy z Realem Madryt, potrzebujemy ich. Oczywiście gra z Realem Madryt, Barçą czy Atlético jest trudna, ale nie niemożliwa. Postaramy się walczyć, zdobyć punkty, może to odmieni naszą dynamikę.

– Jesé? Nie znam go osobiście, ponieważ gdy ja tam grałem, on jeszcze był w niższych drużynach. Nie muszę dużo mówić, Jesé jest zawodnikiem z wielką przyszłością. Mamy nadzieję, że mu będzie dobrze szło w Madrycie.

– Stan boiska? Murawa jest grząska, jak już mówił trener, chociaż to normalne, bo od wielu dni pada.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

REKLAMA