Dzisiejszy mecz
– Nie było łatwo grać po przerwie i w sytuacji, gdy przez tydzień nic nie robiliśmy. Real zagrał dobrze i warto było oglądać to spotkanie. PSG również dobrze zagrało.
Jesé
– Zawodnicy są podekscytowani, gdy dostają minuty. Każdy chce grać więcej, ale dla nas ważne jest to, gdy grasz dobrze i to, co robisz.
PSG
– PSG to świetny zespół i zagrali bardzo dobrze. Mieli dużą pewność siebie i zagrali solidne, ładne spotkanie.
La Liga
– To rozgrywki, w których jest duża rywalizacja. Atlético i Barcelona rozgrywają świetny sezon i spróbujemy odrobić stratę w drugiej połowie sezonu, będziemy starali się grać dobrze i mieć passę dobrych wyników.
Sytuacja Casillasa i Xabiego Alonso
– Sytuacja Casillasa jest bardzo jasna – będzie grał w Lidze Mistrzów i w Pucharze Króla. Jeśli chodzi o Xabiego Alonso to myślę, że znajdziemy rozwiązanie i zostanie osiągnięte porozumienie między klubem i zawodnikiem.
Okienko transferowe
– Nic się nie zmieniło w tej sprawie. Nikt nie opuści klubu i nikt do klubu nie przyjdzie. Okienko jest dla nas zamknięte.
Ancelotti: Nie było łatwo grać po przerwie
Pomeczowe wypowiedzi Włocha
REKLAMA
Komentarze (14)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się