REKLAMA
REKLAMA

Ancelotti: Być może owacja pomoże Xabiemu w podjęciu decyzji

Konferencja Włocha
REKLAMA
REKLAMA

Gra zespołu
– Zaczęliśmy dobrze, ale po strzeleniu drugiej bramki nie mieliśmy już tak dobrego nastawienia, jak na początku. Za bardzo zwolniliśmy. Przygotowanie się do tego spotkania nie było łatwym zadaniem, ponieważ w składzie nastąpiło wiele zmian, jednak ci, którzy nie dostają na co dzień wielu szans również potrzebują minut.

Owacja dla Xabiego
– Mam nadzieje, że pomoże mu to w podjęciu decyzji odnośnie przedłużenia kontraktu. Kibice darzą go specjalnym uczuciem.

Di María
– Był bardzo ważny na początku meczu. Zagrał świetną piłkę do Jeségo w akcji, po której zdobyliśmy pierwszą bramkę, a następnie sam strzelił gola. Spisał się dobrze w pierwszej połowie, natomiast w drugiej części spotkania, tak jak reszta drużyny, spuścił trochę z tonu.

Morata
– Młodzi zawodnicy potrzebują ciężko pracować, ponieważ gra dla Realu Madryt nie jest łatwa. Muszą wykorzystywać szanse, które im się daje.

Jesé
– Nie zdobył dziś bramki, ale przy golu Illarry, według mnie, zachował się tak samo, jakby strzelił.

Skład w Pucharze Króla
– To nie są rozgrywki dla młodych. Będą grać najlepsi. Możliwe, że przeciwko Osasunie wystąpi kto inny.

Casemiro
– Jest młody i prezentuje wysoką jakość gry. Wciąż jednak musi pracować. Trenuje dobrze i stale się poprawia. Podobnie jak reszta, zagrał dobrze pierwsze 45 minut i spuścił z tonu w drugiej połowie.

Pepe
– Od dziś będzie odpoczywał.

Modrić
– Nie znalazł się wśród powołanych, ponieważ na ławce rezerwowych nie było już miejsca.

Olímpic
– Grali z wielkimi chęciami i ciężko pracowali na boisku. To dobrze zorganizowany zespół, którego gra jest bardzo zwarta.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

REKLAMA